E-biletin İsmi : govego

Ben mi idim uzak yollara bağlanan, yoksa yollar mı idi beni kendisine bağlayan ?

Kişisel olarak ucuz otobüs bileti arayışına girdiğim uzun yurt içi ve yurt dışı seyahatlerimde bu yaşıma kadar ulaşım araçları ve yürüyerek dahil kaç bin kilometre yol katettiğimin sayısını ben bile günden güne ilerleyen yaşıma rağmen unuttuğumu söyleyebilirim arkadaşlar!!

Yürümek Sizi Sıkar Bazen Otobüs Seyahatini Deneyin !

Yürümek Sizi Sıkar Bazen Otobüs Seyahatini Deneyin !

Merhaba sevgili  blog takipçilerim, saygıdeğer seyahat yol dostlarım.
Bu hafta sizlere faydalı bilgiler konu başlığı altında ucuz ekonomik yolcu bileti nasıl satın alınır konusuna değinerek seyahat, turizm, tatil, tarih, gezi, kültür, araştırma internet web blog sayfam üzerinden sizlere yazarak her zaman ki gibi fotograflarla destek gösterimli olarak anlatmaya; yazmaya çalışacağım!!

Bilet Satın Almak İçin Siz Hala Benim Gibi Sıra Bekleyenlerden misiniz ?

Bilet Satın Almak İçin Siz Hala Benim Gibi Sıra Bekleyenlerden misiniz ?

Biliyorsunuz eskiden  otobüs bileti satın almak için otobüs yazıhaneleri veya otobüs terminallerinin yolunu tutar; seyahat etmek istediğimiz ülke, şehir ilçe – kasabalara ulaşmak için ucuz otobüs bileti satın almak adına ulaşım firmalarını adım adım gezer yolcu fiyat tarifesi almak için ayaklarımıza kara sular iner idi. Devir artık teknoloji  iletişim devri; elektronik devri olduğuna göre her ne kadar gelişen teknolojiyi fazlası ile kullanamasak bile konudan haberdar olan insanların tercihi yine otogar veya bilet satış ofislerine gitmeden internet üzerinden firma seçerek biletlerini diğer satış firmalarından olduğu gibi  https://www.govego.com/bilet satış sitesi üzerinden de satın alabilmekteler.

Birbirinden Farklı Bilet Seçimlerini Site Üzerinden Yapmak Mümkün !

Birbirinden Farklı Bilet Seçimlerini Site Üzerinden Yapmak Mümkün !

Bu haftaki konumu sizlere güvenli internet ortamında otobüs, uçak,İstanbul Deniz Otobüsü ( İDO ) ulaşım bileti otel, motel ve tatil köyleri dinlence tesisleri rezervasyonları hizmetlerini sunan e-biletin ve biletlemenin ismi  olan ” İyi Yolculuklar Türkiye” sloganı ile yola çıkan https://www.govego.com/dan bahsetmek istiyorum değerli arkadaşlarım!

Seyahat Hazırlıklarınızı Biran Önce Yapın Tatilin Tadını Çıkartın !

Seyahat Hazırlıklarınızı Biran Önce Yapın Tatilin Tadını Çıkartın !

Govego Seyahatin Yanında SizlereTatil Seçenekleri de Sunmakta !

Govego Seyahatin Yanında SizlereTatil Seçenekleri de Sunmakta !

Özellikle eğitim dönemleri sonunda sömestr tatili ve yaz mevsiminin gelmesi ile birlikte; ayrıca hükümetin de vermiş olduğu uzun süreli resmi bayram tatillerini de buna ekleyecek olursak insanların bu belirtilen süre içerisinde tatile veya gezi amaçlı başka şehir veya ülkelere seyahat ettiğini söylemiş olsam bana hak vereceğinizden adım gibi eminim!!

Otobüs Firmalarının Bilet Tarifelerine Bakabilir Bilet Satın Alabilirsiniz !

Otobüs Firmalarının Bilet Tarifelerine Bakabilir Bilet Satın Alabilirsiniz !

Elektronik ortamda hiç yerinizden kalkmadan otobüs yazıhanelerine gitmeden,ister cep telefonu; ister tablet veya bilgisayar ortamında govego.com un anlaşmalı olduğu 130 seyahat ulaşım firmalarından otobüs seferleri biletinizi güvenli satın alabilir, tüm firmaların fiyat listesi yolcu tarifelerine bakarak karşılaştırma yapabilir,dilediğiniz yöne istediğiniz seyahat rotasına istediğiniz tarihte biletinizi satın alabilir; dilerseniz bir çok otobüs firmalarında olmayan yolcu seyahat koltuğunuzu istediğiniz koltuk numarasını da seçerek yolculuğunuzu güvenli konforlu ulaşım otobüsler ile sağlayarak ister tatile ister canınız her nereye gitmek isterse https://www.govego.com/ un ayrıcalıkları ve avantajlarından faydalanabilirsiniz..

Haydi bakalım seyahat etmeyen kalmasın; bilet bulamadım diye kimseler üzülmesin!!
Hep birlikte yaşasın özgürlükçü https://www.govego.com/ , yaşasın yenilikçi seyahat, yaşasın yollar!!

Soner Gürkan Yücel

Merhaba bendeniz Soner Gürkan YÜCEL. Tabiri caizse yolda olan seyahat tayfasının gezgin - seyyah abisiyim. 02.05.1972 Kırıkkale doğumluyum. 1990 yılından bu yana kamu kurumunda sağlık personeli olarak halen görev yapmaktayım. S Seyahate çok ufak yaşlarda yolları, ülkeleri tanımakla başladım. Sonraki dönemler bu benim için bir tutku, geri dönülmez tarifi anlatılmaz bir yaşam biçimi haline dönüştü. Deli dolu, macera ve adrenalin tutkunu; seyahatte iflah olmaz bir sırt çantalı gezgin- seyyahım. Bir kaç yabancı dili akıcı olarak konuşabiliyor; seyahatlerimi yıllardır yürüyerek yapıyorum; 1987 yılından bu yana profesyonel olarak tehlikeli ve uzak yollardayım. Doğada ileri yaşam, hayatta kalma teknikleri; strateji uzmanı olarak resmi kuruluşlara; belli gruplara pratikte ve uygulamalı eğitimler vermekteyim. Profesyonel olarak özellikle yurt dışı ağırlıklı tursuz, sponsorsuz; reklamsız seyahatlerimi kendi bütçemden yapıyorum. Daha çok uzun yollar gideceğimi umuyorum!

2 Comments:

  1. Merhaba , sizin gibi paraya sahip olup Dünyayi gezmek isterdim , saygilar

    • Merhaba Salim Reis.. Aslında para ile pek işim olmuyor seyahatlerimde..Minimum bütçe ile ekonomik seyahat ederek az para ile daha fazla seyahat günü ayı çıkarabiliyorum..Prensibim her zaman az bütçe ile ekonomik seyahat.. Umut ederim bir gün sende dünyayı gezmeye imkan bulursun..
      Saygılarım ile,sağlıcakla kalman dileği ile..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir